Tuesday, May 29, 2012

Raadiooo Iwelyyynneeee!

and I try, oh my god do I try... Jak leciał pewien szlagier. Poza niebiosami nie mam niestety innych świadków na to, że naprawdę chciałem napisać któryś z planowanych wcześniej postów. Ale czym są statystyki listy Hop-Bęc czy dumanie nad sukcesem piosenki We Are Young wobec radości tworzenia własnych audycji radiowych? Niestety moje łącze jest zbyt słabe, abym mógł prowadzić programy w Radiu Iwelynne na żywo, jednak od czego Audacity? Mówię Wam: niezapomniane uczucie. Mam nadzieję, że pierwszych rezultatów będzie można posłuchać już w najbliższy piątek, o godz. 20. Przewidujemy z Maćkiem na tę godzinę audycję Wieczorek Blogerów. Szczególnie powinna ona zainteresować autorów (w tym autorki) Muzyko(b)loga, Revisiones de la Musica, ReFresza, Recenzji Muzyki, All About Music i Duszy Słuchacza, ale na pewno w następnych tygodniach będą prezentowane też ciekawe wpisy z innych blogów (może nawet zagranicznych i niemuzycznych). Program potrwa godzinę, a od 21 do 23 zaserwuję Wam Muzyczną Energię, czyli dwie godziny tanecznych nagrań w różnym stylu. W pierwszych dwóch odsłonach (1 i 8 czerwca) będzie je łączył pewien wspólny motyw :) (inny teraz, inny za tydzień). 

W przyszłym tygodniu w środę o 20.00 po raz pierwszy pojawi się audycja Rock Goes Pop (hehe), w której będzie mogło zdarzyć się dosłownie wszystko :), ale nigdy nie zabraknie dobrej muzyki. Będę m.in. prezentował nowości z prywatnych list przebojów niektórych czytelników bloga oraz najciekawsze propozycje z Miastowizji Muzycznej Galaktyki. Fanów klimatów retro zapraszam na Retrospekcje za tydzień w czwartek o 20.00. Mam nadzieję, że będziemy się wspólnie świetnie bawić. Liczę, że rozreklamujecie nasze radio wśród znajomych. Gdyby coś poszło nie tak, poinformujemy na naszym profilu Facebookowym i stronie internetowej
A na razie dla Was taka fajna piosenka :)

4 comments:

 1. Oj, akurat będę rozjechana i odłączona od internetu :( Wygląda na to, że zacznę słuchanie z tygodniowym opóźnieniem w związku z czym już teraz życzę powodzenia na pierwsze dni!! :)

  ReplyDelete
 2. Wieczorek Blogerów - ciekawy cykl :) Z pewnością posłucham, zresztą tak samo, jak innych audycji.

  ReplyDelete
 3. Obyś zbyt szybko się nie zniechęcił. Słuchacz radiowy to bardzo niewdzięczny i niestały typ... Podaj gdzie chwycić w necie strumień radia i czy Twoje występy Kordian będą cykliczne i o stałych czasach ? Napisz też na ile to będą audycje słowno - muzyczne a na ile zwykła didżejka ?

  ReplyDelete
 4. Len, ja też nie usłyszę pierwszych audycji, bo nie opłaca mi się brać ze sobą laptopa do Warszawy :/ Zresztą swoich do tego czasu pewnie będę miał dosyć :P Na razie nie pokonaliśmy wszystkich problemów technicznych i wiele skazuje na to, że wyjątkowo te pierwsze audycje zostaną wyemitowane w sobotę. Oby nie później....

  Krzysiek - odpisze na Twoim blogu, bo i tak chciałem coś tam napisać :)

  ReplyDelete